सीजी इलेक्ट्रिकको ब्रान्ड एम्बेसडरमा अभिनेत्री सुरक्षा पन्त

दर्पण दैनिक २९ असार २०८०,२०:५७
post

काठमाडौं । चौधरी ग्रुप अन्तर्गतको सहायक कम्पनी ईओएल प्रालिले चर्चित अभिनेत्री, सिभिल इञ्जिनियर तथा मोडल सुरक्षा पन्तलाई सीजी इलेक्ट्रिकको ब्रान्ड एम्बेसडरमा नियुक्त गरेको छ । सुरक्षा पन्त र कम्पनीबीचको सहकार्यले ब्रान्डको उपस्थितिलाई अझ माथि उठाउने र यसको विविध उत्पादनलाई प्रवर्द्धन गर्ने लक्ष्य राखेको कम्पनीले जनाएको छ ।


कम्पनीका अनुसार सुरक्षाको आकर्षण, बहुमुखी प्रतिभा र प्रभावशाली व्यक्तित्वले उपभोक्ताहरूलाई अत्याधुनिक सामानहरू उपलब्ध गराउन र सहज सेवा प्रदान गर्न मद्दत गर्नेछ । सुरक्षा पन्त तीन प्रमुख खण्डहरूमा सीजी इलेक्ट्रिकको अनुहार हुनेछिन्ः चिम्नी, सोलार हिटर र इलेक्ट्रिक उपकरणहरू । सीजी इलेक्ट्रिकसँगको उनको सहकार्यले ब्रान्डको विशेषज्ञता र सम्बन्धित कोटीहरूमा असाधारण उत्पादनहरू उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धतालाई प्रदर्शन गर्नेछ ।

कम्पनीका अनुसार सुरक्षा पन्त र सीजी इलेक्ट्रिक दुवैले उत्कृष्टता, निष्ठा र ग्राहक सन्तुष्टिको साझा दृष्टिकोण राख्दछन् । यस सहकार्यले ब्रान्ड इक्विटी र उपभोक्ताहरू माझ पहुँच बढाउने शक्तिशाली सिनर्जी सिर्जना गर्ने अपेक्षा गरिएको छ ।


सहकार्यको बारेमा टिप्पणी गर्दै, सीजीका उपाध्यक्ष एससी साबूले भने, ‘हामी सुरक्षाजीसँग हाम्रो ब्रान्ड एम्बेसडरको रूपमा आबद्ध हुन पाउँदा खुसी छौं। उनको अनुग्रह, प्रामाणिकता र उनको कामप्रतिको समर्पण हाम्रो सीजी इलेक्ट्रिक ब्रान्डको मार्गदर्शनसँग स्पष्ट रूपमा मिल्छ। हामी विश्वस्त छौं कि हाम्रो ब्रान्डसँगको उनको सहकार्यले हाम्रो ब्रान्डलाई अर्को स्तरमा पुर्याउनेछ र यसलाई हाम्रा उपभोक्ताहरू बीच एक विश्वसनीय ब्रान्डको रूपमा स्थान दिनेछ ।’

सुरक्षा पन्तले साझेदारीको बारेमा उत्साह व्यक्त गर्दै भनिन्, ‘उत्कृष्टताप्रतिको प्रतिबद्धताका लागि परिचित ब्रान्ड सीजी इलेक्ट्रिकसँग आबद्ध हुन पाउँदा म सम्मानित छु। चिम्नी, सोलार र इलेक्ट्रिक उत्पादनको प्रतिनिधित्व गर्न पाउँदा म उत्साहित छु । सीजी इलेक्ट्रिकले  नवीन र उच्च गुणस्तरका उत्पादनहरू प्रस्तुत गर्दछ, र म यी क्षेत्रहरूमा सीजी इलेक्ट्रिकको यात्राको हिस्सा हुन पाउँदा खुसी छु ।’

साझेदारी अनुरुप, पन्तले प्रिन्ट र डिजिटल अभियानहरू, सामाजिक सञ्जाल र सार्वजनिक विभिन्न प्रचारात्मक गतिविधिहरूमा संलग्न हुनेछिन् ।

सम्बन्धित खबर

post

लोप हुँदै जुनेलो खेती

१९ माघ २०७९,०८:३२
post

टर्की पालनबारे जानाकरी

६ फाल्गुन २०७९,२०:४६
post

बजेट कार्यान्वयन निराशाजनक

१७ फाल्गुन २०७९,०८:२४
post

चैतदेखि बैंकको ब्याजदर घट्ने

२५ फाल्गुन २०७९,१२:१२
post

घट्यो हवाई भाडा (सूचीसहित)

२१ चैत्र २०७९,१९:१४
post

इसेवाले ल्यायाे एकमा ४ अफर

२२ बैशाख २०८०,०८:३७
post

बजेट भाषण २०८० /०८१ (LIVE)

१५ जेष्ठ २०८०,१६:३१
post

कुन मन्त्रालयलाई कति बजेट ?

१६ जेष्ठ २०८०,०८:४१
post

आयकरमा नयाँ व्यवस्था

२० जेष्ठ २०८०,१४:४६
post

संसद्‌मा आजदेखि बजेट छलफल

२१ जेष्ठ २०८०,०६:३७
post

ग्लोबल आईएमई बैंक सम्मानित

२५ जेष्ठ २०८०,२१:१७
post

तरकारी र फलफूलको आयात घट्यो

३१ जेष्ठ २०८०,०६:५२
post

कुन बैंकको नाफा कति ?

२२ श्रावण २०८०,०८:५३
post

विनोद चौधरीलाई एशियन अवार्ड

३१ श्रावण २०८०,१९:४९